FERD20S100SB-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
FERD20S100SB-TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FERD20S100SB-TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE RECT 100V 20A DPAK
lomakkeissa: 1.FERD20S100SB-TR.pdf2.FERD20S100SB-TR.pdf3.FERD20S100SB-TR.pdf4.FERD20S100SB-TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
FERD20S100SB-TR: n tekniset tiedot
Osa numero FERD20S100SB-TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE RECT 100V 20A DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 780mV @ 10A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Toimittaja Device Package DPAK Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max)
Asennustyyppi Surface Mount diodi Tyyppi FERD (Field Effect Rectifier Diode)
Yksityiskohtainen kuvaus Diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 100V 20A Surface Mount DPAK Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100µA @ 100V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 20A Kapasitanssi @ Vr, F -