LF120ABV
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LF120ABV Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LF120ABV
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 12V 500MA 5PENTAWATT
lomakkeissa: LF120ABV.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
LF120ABV: n tekniset tiedot
Osa numero LF120ABV Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LIN 12V 500MA 5PENTAWATT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 210257 pcs Tietolomake LF120ABV.pdf
Jännitepudotus (max) 0.7V @ 500mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 12V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 16V
Toimittaja Device Package 5-PENTAWATT Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tube
Pakkaus / Case Pentawatt-5 (Vertical, Bent and Staggered Leads) PSRR 69dB ~ 54dB (120Hz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 500mA 5-PENTAWATT
Nykyinen - Supply (Max) 12mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 1.5mA
Nykyinen - Tuotos 500mA Ohjaustoiminnot -