LF120CDT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LF120CDT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LF120CDT
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK
lomakkeissa: LF120CDT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
LF120CDT: n tekniset tiedot
Osa numero LF120CDT Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 137586 pcs Tietolomake LF120CDT.pdf
Jännitepudotus (max) 0.7V @ 500mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 12V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 16V
Toimittaja Device Package DPAK Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 69dB ~ 54dB (120Hz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 500mA DPAK
Nykyinen - Supply (Max) 12mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 1.5mA
Nykyinen - Tuotos 500mA Ohjaustoiminnot -