LF120CPT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LF120CPT
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 12V 500MA PPAK
lomakkeissa: LF120CPT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
LF120CPT: n tekniset tiedot
Osa numero LF120CPT Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 12V 500MA PPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 146312 pcs Tietolomake LF120CPT.pdf
Jännitepudotus (max) 0.7V @ 500mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 12V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 16V
Toimittaja Device Package PPAK Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 69dB ~ 54dB (120Hz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 500mA PPAK
Nykyinen - Supply (Max) 12mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 1.5mA
Nykyinen - Tuotos 500mA Ohjaustoiminnot Enable
Perusosan osanumero LF120
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LF120V18
LF120V18
valmistajat: Hoffmann
Kuvaus: FLUORESCENT LIGHT 120V 18-IN
Varastossa: 433 pcs
ladata: LF120V18.pdf
RFQ
LF120CPT-TR
LF120CPT-TR
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: IC REG LINEAR 12V 500MA PPAK