M27W512-100K6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: M27W512-100K6
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC EPROM 512K PARALLEL 32PLCC
lomakkeissa: M27W512-100K6.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
640 pcs
  • Viesti
M27W512-100K6: n tekniset tiedot
Osa numero M27W512-100K6 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC EPROM 512K PARALLEL 32PLCC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 56675 pcs Tietolomake M27W512-100K6.pdf
Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu - Jännite - Supply 2.7 V ~ 3.6 V
teknologia EPROM - OTP Toimittaja Device Package 32-PLCC (11.35x13.89)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 32-LCC (J-Lead) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)