M27W801-100K6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: M27W801-100K6
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC EPROM 8M PARALLEL 44PLCC
lomakkeissa: M27W801-100K6.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
  • Viesti
M27W801-100K6: n tekniset tiedot
Osa numero M27W801-100K6 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC EPROM 8M PARALLEL 44PLCC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 26061 pcs Tietolomake M27W801-100K6.pdf
Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu - Jännite - Supply 2.7 V ~ 3.6 V
teknologia EPROM - OTP Toimittaja Device Package 44-PLCC
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 44-LCC Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)