M27W512-100N6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
M27W512-100N6 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: M27W512-100N6
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC EPROM 512K PARALLEL 28TSOP
lomakkeissa: M27W512-100N6.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1404 pcs
  • Viesti
M27W512-100N6: n tekniset tiedot
Osa numero M27W512-100N6 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC EPROM 512K PARALLEL 28TSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 38912 pcs Tietolomake M27W512-100N6.pdf
Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu - Jännite - Supply 2.7 V ~ 3.6 V
teknologia EPROM - OTP Toimittaja Device Package 28-TSOP
Sarja - Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 28-TSSOP (0.465", 11.80mm Width) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)