SMP50-100
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP50-100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMP50-100
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRISIL 100V BIDIRECT SMA
lomakkeissa: SMP50-100.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
SMP50-100: n tekniset tiedot
Osa numero SMP50-100 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRISIL 100V BIDIRECT SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 107375 pcs Tietolomake SMP50-100.pdf
Jännite - Off State 100V Jännite - breakover 133V
Sarja SMP, TRISIL™ Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case DO-214AC, SMA Muut nimet 497-15664-1
Lukumäärä Elements 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A
Nykyinen - Hold (Ih) 150mA kapasitanssi 35pF
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SMP50-180
SMP50-180
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: TRISIL 180V BIDIRECT SMA
Varastossa: 110652 pcs
ladata: SMP50-180.pdf
RFQ
SMP4-SBC-YG
SMP4-SBC-YG
valmistajat: Bivar, Inc.
Kuvaus: LED GREEN/YELLOW CLEAR 4PLCC SMD
Varastossa: 4387 pcs
ladata: SMP4-SBC-YG.pdf
RFQ
Kuvaus: TRISIL 120V BIDIRECT SMA