SMP50-120
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP50-120 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMP50-120
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRISIL 120V BIDIRECT SMA
lomakkeissa: SMP50-120.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
SMP50-120: n tekniset tiedot
Osa numero SMP50-120 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRISIL 120V BIDIRECT SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 283559 pcs Tietolomake SMP50-120.pdf
Jännite - Off State 120V Jännite - breakover 160V
Sarja SMP, TRISIL™ Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-214AC, SMA Lukumäärä Elements 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A Nykyinen - Hold (Ih) 150mA
kapasitanssi 30pF
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SMP50-270
SMP50-270
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: THYRISTOR 270V 150A SMA
Varastossa: 279683 pcs
ladata: SMP50-270.pdf
RFQ
Kuvaus: THYRISTOR 200V 150A SMA