SP1ML-868
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SP1ML-868 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SP1ML-868
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus RF TXRX MODULE ISM<1GHZ CHIP ANT
lomakkeissa: SP1ML-868.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
119 pcs
595 pcs
  • Viesti
SP1ML-868: n tekniset tiedot
Osa numero SP1ML-868 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus RF TXRX MODULE ISM<1GHZ CHIP ANT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4680 pcs Tietolomake SP1ML-868.pdf
Jännite - Supply 1.8 V ~ 3.6 V Hyödynnetään IC / Part SPIRIT1
Sarja - Sarjaliitännät SPI, UART
Herkkyys - RF perhe / vakio General ISM < 1GHz
protokolla - Virta - Output 11.6dBm
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 16-SMD Module
Muut nimet 497-15395 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
modulaatio 2-FSK, ASK, GFSK, GMSK, OOK muistin koko 128kB Flash, 16kB RAM
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus 868MHz
Datanopeus 500kbps Nykyinen - Lähettävät 8mA ~ 20mA
Nykyinen - Vastaanotto 13.5mA antennin tyyppi Integrated, Chip
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SP1R10JT
SP1R10JT
valmistajat: AMP Connectors / TE Connectivity
Kuvaus: RES 0.1 OHM 5% 1.5W 2615
Varastossa: 25156 pcs
ladata: SP1R10JT.pdf
RFQ
SP1R12J
SP1R12J
Kuvaus: RES 0.12 OHM 5% 1.5W 2615