SP1ML-915
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SP1ML-915 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SP1ML-915
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus RF TXRX MODULE ISM<1GHZ CHIP ANT
lomakkeissa: SP1ML-915.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
119 pcs
595 pcs
  • Viesti
SP1ML-915: n tekniset tiedot
Osa numero SP1ML-915 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus RF TXRX MODULE ISM<1GHZ CHIP ANT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3812 pcs Tietolomake SP1ML-915.pdf
Jännite - Supply 1.8 V ~ 3.6 V Hyödynnetään IC / Part SPIRIT1
Sarja - Sarjaliitännät SPI, UART
Herkkyys - RF perhe / vakio General ISM < 1GHz
protokolla - Virta - Output 11.6dBm
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 16-SMD Module
Muut nimet 497-15396 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
modulaatio 2-FSK, ASK, GFSK, GMSK, OOK muistin koko 128kB Flash, 16kB RAM
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus 915MHz
Datanopeus 500kbps Nykyinen - Lähettävät 8mA ~ 20mA
Nykyinen - Vastaanotto 13.5mA antennin tyyppi Integrated, Chip