STD35NF06LT4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD35NF06LT4 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STD35NF06LT4
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 60V 35A DPAK
lomakkeissa: STD35NF06LT4.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
STD35NF06LT4: n tekniset tiedot
Osa numero STD35NF06LT4 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 60V 35A DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 137874 pcs Tietolomake STD35NF06LT4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package DPAK
Sarja STripFET™ II RDS (Max) @ Id, Vgs 17 mOhm @ 17.5A, 10V
Tehonkulutus (Max) 80W (Tc) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Muut nimet 497-7965-2
STD35NF06LT4-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 1700pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 33nC @ 4.5V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Valua lähde jännite (Vdss) 60V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 60V 35A (Tc) 80W (Tc) Surface Mount DPAK Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 35A (Tc)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
STD35P6LLF6
STD35P6LLF6
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET P-CH 60V 35A DPAK
Varastossa: 176162 pcs
ladata: STD35P6LLF6.pdf
RFQ
STD35NF3LLT4
STD35NF3LLT4
Kuvaus: MOSFET N-CH 30V 35A DPAK
Varastossa: 144469 pcs
ladata: STD35NF3LLT4.pdf
RFQ
STD32
STD32
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CRTRDGE 32A 240VAC CYLINDR