STGB30H60DLFB
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGB30H60DLFB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STGB30H60DLFB
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, HB
lomakkeissa: STGB30H60DLFB.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
STGB30H60DLFB: n tekniset tiedot
Osa numero STGB30H60DLFB Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, HB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 69929 pcs Tietolomake STGB30H60DLFB.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 30A
Testaa kunto 400V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C -/146ns
Switching Energy 393µJ (off) Toimittaja Device Package D2PAK
Sarja - Virta - Max 260W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Muut nimet 497-16508-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Standard
IGBT Tyyppi Trench Field Stop Gate Charge 149nC
Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Trench Field Stop 600V 60A 260W Surface Mount D2PAK Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 120A
Nykyinen - Collector (le) (Max) 60A