STGB30NC60WT4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGB30NC60WT4 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STGB30NC60WT4
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IGBT 600V 60A 200W D2PAK
lomakkeissa: STGB30NC60WT4.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
STGB30NC60WT4: n tekniset tiedot
Osa numero STGB30NC60WT4 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT 600V 60A 200W D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14857 pcs Tietolomake STGB30NC60WT4.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 20A
Testaa kunto 390V, 20A, 10 Ohm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 29.5ns/118ns
Switching Energy 305µJ (on), 181µJ (off) Toimittaja Device Package D2PAK
Sarja PowerMESH™ Virta - Max 200W
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Muut nimet 497-8779-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Standard
IGBT Tyyppi - Gate Charge 102nC
Yksityiskohtainen kuvaus IGBT 600V 60A 200W Surface Mount D2PAK Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 150A
Nykyinen - Collector (le) (Max) 60A Perusosan osanumero STG*30NC