STGB30NC60KT4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGB30NC60KT4 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STGB30NC60KT4
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IGBT 600V 60A 185W D2PAK
lomakkeissa: STGB30NC60KT4.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
STGB30NC60KT4: n tekniset tiedot
Osa numero STGB30NC60KT4 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT 600V 60A 185W D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 28335 pcs Tietolomake STGB30NC60KT4.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 20A
Testaa kunto 480V, 20A, 10 Ohm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 29ns/120ns
Switching Energy 350µJ (on), 435µJ (off) Toimittaja Device Package D2PAK
Sarja PowerMESH™ Virta - Max 185W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Muut nimet 497-7009-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Standard
IGBT Tyyppi - Gate Charge 96nC
Yksityiskohtainen kuvaus IGBT 600V 60A 185W Surface Mount D2PAK Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 125A
Nykyinen - Collector (le) (Max) 60A Perusosan osanumero STG*30NC