STP19NF20
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP19NF20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STP19NF20
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 200V 15A TO-220
lomakkeissa: STP19NF20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
STP19NF20: n tekniset tiedot
Osa numero STP19NF20 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 200V 15A TO-220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 93277 pcs Tietolomake STP19NF20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja MESH OVERLAY™ RDS (Max) @ Id, Vgs 160 mOhm @ 7.5A, 10V
Tehonkulutus (Max) 90W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-7514-5
STP19NF20-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 800pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 24nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 200V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 200V 15A (Tc) 90W (Tc) Through Hole TO-220AB Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 15A (Tc)