STP200N3LL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STP200N3LL
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus N-CHANNEL 30 V, 2 MOHM TYP., 120
lomakkeissa: 1.STP200N3LL.pdf2.STP200N3LL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
STP200N3LL: n tekniset tiedot
Osa numero STP200N3LL Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus N-CHANNEL 30 V, 2 MOHM TYP., 120 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 175076 pcs Tietolomake 1.STP200N3LL.pdf2.STP200N3LL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-220
Sarja - RDS (Max) @ Id, Vgs 2.4 mOhm @ 60A, 10V
Tehonkulutus (Max) 176.5W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-16935
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 5200pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 53nC @ 4.5V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Valua lähde jännite (Vdss) 30V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 30V 120A (Tc) 176.5W (Tc) Through Hole TO-220 Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)