STPS20L45CG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20L45CG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS20L45CG
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK
lomakkeissa: STPS20L45CG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
STPS20L45CG: n tekniset tiedot
Osa numero STPS20L45CG Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 130769 pcs Tietolomake STPS20L45CG.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 550mV @ 10A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 45V
Toimittaja Device Package D2PAK Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Muut nimet 497-2752-5
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 45V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 200µA @ 45V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 10A Perusosan osanumero STPS20L45C