STPS3L45AF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS3L45AF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS3L45AF
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 45V 3A SMAFLAT
lomakkeissa: 1.STPS3L45AF.pdf2.STPS3L45AF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
30000 pcs
  • Viesti
STPS3L45AF: n tekniset tiedot
Osa numero STPS3L45AF Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 45V 3A SMAFLAT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 762184 pcs Tietolomake 1.STPS3L45AF.pdf2.STPS3L45AF.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 570mV @ 3A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 45V
Toimittaja Device Package SMAflat Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-221AC, SMA Flat Leads Muut nimet 497-14268-2
STPS3L45AF-ND
STPS3L45F
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 45V 3A Surface Mount SMAflat
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 300µA @ 45V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 3A