STPS3L60S
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS3L60S Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS3L60S
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 60V 3A SMC
lomakkeissa: STPS3L60S.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
5000 pcs
  • Viesti
STPS3L60S: n tekniset tiedot
Osa numero STPS3L60S Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 60V 3A SMC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 548415 pcs Tietolomake STPS3L60S.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 700mV @ 3A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 60V
Toimittaja Device Package SMC Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 497-2454-2
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 60V 3A Surface Mount SMC
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 55µA @ 60V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 3A