STPS3L60Q
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS3L60Q Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STPS3L60Q
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 60V 3A DO15
lomakkeissa: STPS3L60Q.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
STPS3L60Q: n tekniset tiedot
Osa numero STPS3L60Q Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 60V 3A DO15 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 198969 pcs Tietolomake STPS3L60Q.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 620mV @ 3A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 60V
Toimittaja Device Package DO-15 Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case DO-204AC, DO-15, Axial Muut nimet 497-16207-1
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 60V 3A Through Hole DO-15
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 60µA @ 60V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 3A