STTH2002CT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2002CT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STTH2002CT
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY GP 200V 15A TO220AB
lomakkeissa: STTH2002CT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STTH2002CT: n tekniset tiedot
Osa numero STTH2002CT Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY GP 200V 15A TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 94974 pcs Tietolomake STTH2002CT.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.1V @ 10A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Toimittaja Device Package TO-220AB Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 27ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-3
Muut nimet 497-3547-5 Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 15A Through Hole TO-220-3
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 10µA @ 200V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 15A