STTH2002D
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2002D Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STTH2002D
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 200V 20A TO220AC
lomakkeissa: STTH2002D.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STTH2002D: n tekniset tiedot
Osa numero STTH2002D Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE GEN PURP 200V 20A TO220AC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 41687 pcs Tietolomake STTH2002D.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.1V @ 20A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Toimittaja Device Package TO-220AC Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 40ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-2
Muut nimet 497-5276-5 Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 200V 20A Through Hole TO-220AC Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 10µA @ 200V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 20A Kapasitanssi @ Vr, F -