STTH2003CFP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2003CFP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STTH2003CFP
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY GP 300V 10A TO220FP
lomakkeissa: STTH2003CFP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STTH2003CFP: n tekniset tiedot
Osa numero STTH2003CFP Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY GP 300V 10A TO220FP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 53494 pcs Tietolomake STTH2003CFP.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.25V @ 10A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 300V
Toimittaja Device Package TO-220FP Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 35ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-3 Full Pack
Muut nimet 497-4407-5 Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 300V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 20µA @ 300V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 10A