VIPER100-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VIPER100-E Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VIPER100-E
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC SWIT PWM SMPS CM PENTAWATT5
lomakkeissa: VIPER100-E.pdf
  • Viesti
VIPER100-E: n tekniset tiedot
Osa numero VIPER100-E Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC SWIT PWM SMPS CM PENTAWATT5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6577 pcs Tietolomake VIPER100-E.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 8 V ~ 15 V Jännite - käynnisty 11V
Jännite - Breakdown 620V topologia Flyback
Toimittaja Device Package 5-PENTAWATT Sarja VIPER™
Virta (wattia) 100W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case Pentawatt-5 HV (Bent and Staggered Leads) Output Isolation Isolated
Muut nimet 497-6161-5
VIPER100E
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Sisäinen kytkin (s) Yes
Taajuus - Switching Up to 200kHz Vianmääritys Current Limiting, Over Temperature
Käyttömäärä - Yksityiskohtainen kuvaus Converter Offline Flyback Topology Up to 200kHz 5-PENTAWATT