VIPER100A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VIPER100A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VIPER100A
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC SWIT PWM SMPS CM PENTAWATT5
lomakkeissa: VIPER100A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
VIPER100A: n tekniset tiedot
Osa numero VIPER100A Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC SWIT PWM SMPS CM PENTAWATT5 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 45655 pcs Tietolomake VIPER100A.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 8 V ~ 15 V Jännite - käynnisty 11V
Jännite - Breakdown 700V topologia Flyback
Toimittaja Device Package 5-PENTAWATT Sarja VIPER™
Virta (wattia) 100W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case Pentawatt-5 HV (Bent and Staggered Leads) Output Isolation Isolated
Muut nimet 497-2712-5 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Sisäinen kytkin (s) Yes
Taajuus - Switching Up to 200kHz Vianmääritys Current Limiting, Over Temperature
Käyttömäärä - Yksityiskohtainen kuvaus Converter Offline Flyback Topology Up to 200kHz 5-PENTAWATT
Ohjaustoiminnot EN, Frequency Control, Soft Start Perusosan osanumero VIPER100
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
VIPER100
VIPER100
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: IC SWIT PWM SMPS CM PENTAWATT5
Varastossa: 23149 pcs
ladata: VIPER100.pdf
RFQ
VIPER100A-E
VIPER100A-E
Varastossa: 6508 pcs
ladata: VIPER100A-E.pdf
RFQ
VIPER100(022Y)
VIPER100(022Y)
ladata: VIPER100(022Y).pdf
VIPER100-22-E
VIPER100-22-E
ladata: VIPER100-22-E.pdf
VIPER100ASP-E
VIPER100ASP-E
Kuvaus: IC SWIT PWM SMPS CM POWERSO10
ladata: VIPER100ASP-E.pdf
VIPER0PLD
VIPER0PLD
Kuvaus: IC OFF-LINE CONVERTER 16SOIC
ladata: VIPER0PLD.pdf
VIPER0PLDTR
VIPER0PLDTR
ladata: VIPER0PLDTR.pdf
VIPER100SP13TR
VIPER100SP13TR
ladata: VIPER100SP13TR.pdf
VIPER100A-22-E
VIPER100A-22-E
ladata: VIPER100A-22-E.pdf
VIPER100ASPTR-E
VIPER100ASPTR-E
ladata: VIPER100ASPTR-E.pdf
VIPER100A(022Y)
VIPER100A(022Y)
ladata: VIPER100A(022Y).pdf
VIPER100-E
VIPER100-E
ladata: VIPER100-E.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna