VIPER100ASP-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VIPER100ASP-E Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VIPER100ASP-E
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC SWIT PWM SMPS CM POWERSO10
lomakkeissa: VIPER100ASP-E.pdf
  • Viesti
VIPER100ASP-E: n tekniset tiedot
Osa numero VIPER100ASP-E Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC SWIT PWM SMPS CM POWERSO10 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5565 pcs Tietolomake VIPER100ASP-E.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 8 V ~ 15 V Jännite - käynnisty 11V
Jännite - Breakdown 700V topologia Flyback
Toimittaja Device Package 10-PowerSO Sarja VIPER™
Virta (wattia) 100W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case PowerSO-10 Exposed Bottom Pad Output Isolation Isolated
Muut nimet 497-6790-5
VIPER100ASP-E-ND
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Sisäinen kytkin (s) Yes
Taajuus - Switching Up to 200kHz Vianmääritys Current Limiting, Over Temperature
Käyttömäärä - Yksityiskohtainen kuvaus Converter Offline Flyback Topology Up to 200kHz 10-PowerSO