VNB10N07
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNB10N07 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VNB10N07
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET POWER 70V 10A D2PAK
lomakkeissa: VNB10N07.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
VNB10N07: n tekniset tiedot
Osa numero VNB10N07 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET POWER 70V 10A D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 67624 pcs Tietolomake VNB10N07.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Jännite - Load 55V (Max)
Switch Type General Purpose Toimittaja Device Package D2PAK
Sarja OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Typ) 100 mOhm (Max)
Ratio - Input: Tuotos 1:1 Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB lähtö Tyyppi N-Channel
Output Configuration Low Side Käyttölämpötila -
Lukumäärä Lähdöt 1 Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä On/Off
Syötetyyppi Non-Inverting ominaisuudet -
Vianmääritys Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Nykyinen - Output (Max) 7A
Perusosan osanumero VN*10N
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
VNB14N04
VNB14N04
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET POWER 42V 14A D2PAK
Varastossa: 78764 pcs
ladata: VNB14N04.pdf
RFQ
VNB10N07TR-E
VNB10N07TR-E
Kuvaus: MOSFET OMNI N-CH 70V 10A D2PAK
Varastossa: 67147 pcs
ladata: VNB10N07TR-E.pdf
RFQ
VNB14N04TR-E
VNB14N04TR-E
Kuvaus: MOSFET OMNI N-CH 42V 14A D2PAK
ladata: VNB14N04TR-E.pdf
VNB10N0713TR
VNB10N0713TR