VNP10N06
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNP10N06 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VNP10N06
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 60V 10A TO-220
lomakkeissa: VNP10N06.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
VNP10N06: n tekniset tiedot
Osa numero VNP10N06 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 60V 10A TO-220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 119498 pcs Tietolomake VNP10N06.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) - Jännite - Load -
Switch Type General Purpose Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Typ) 150 mOhm
Ratio - Input: Tuotos 1:1 Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 lähtö Tyyppi N-Channel
Output Configuration Low Side Muut nimet 497-3310-5
Käyttölämpötila - Lukumäärä Lähdöt 1
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä On/Off Syötetyyppi Non-Inverting
ominaisuudet - Vianmääritys Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Nykyinen - Output (Max) 6A Perusosan osanumero VN*10N