VNP20N07
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNP20N07 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VNP20N07
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 70V 20A TO-220
lomakkeissa: VNP20N07.pdf
  • Viesti
VNP20N07: n tekniset tiedot
Osa numero VNP20N07 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 70V 20A TO-220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 58593 pcs Tietolomake VNP20N07.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Jännite - Load 55V (Max)
Switch Type General Purpose Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Typ) 50 mOhm (Max)
Ratio - Input: Tuotos 1:1 Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 lähtö Tyyppi N-Channel
Output Configuration Low Side Muut nimet 497-2793-5
ominaisuudet Status Flag Vianmääritys Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Nykyinen - Output (Max) 14A Perusosan osanumero VN*20N