VNP10N07
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNP10N07 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VNP10N07
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 70V 10A TO-220
lomakkeissa: VNP10N07.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
VNP10N07: n tekniset tiedot
Osa numero VNP10N07 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 70V 10A TO-220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 94616 pcs Tietolomake VNP10N07.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Jännite - Load 55V (Max)
Switch Type General Purpose Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Typ) 100 mOhm (Max)
Ratio - Input: Tuotos 1:1 Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 lähtö Tyyppi N-Channel
Output Configuration Low Side Muut nimet 497-2795-5
ominaisuudet - Vianmääritys Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Nykyinen - Output (Max) 7A Perusosan osanumero VN*10N
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
VNP10N07-E
VNP10N07-E
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET OMNIFET 70V 10A TO-220