VNP28N04
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNP28N04 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VNP28N04
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 42V 28A TO-220
lomakkeissa: VNP28N04.pdf
  • Viesti
VNP28N04: n tekniset tiedot
Osa numero VNP28N04 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 42V 28A TO-220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 60809 pcs Tietolomake VNP28N04.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Jännite - Load 35V (Max)
Switch Type General Purpose Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Typ) 35 mOhm (Max)
Ratio - Input: Tuotos 1:1 Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 lähtö Tyyppi N-Channel
Output Configuration Low Side Muut nimet 497-2667-5
ominaisuudet Status Flag Vianmääritys Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Nykyinen - Output (Max) 20A Perusosan osanumero VN*28N