FJH-30-R-48.00-4
Tuote-esittely
Osa numero: FJH-30-R-48.00-4
Valmistaja / merkki: Samtec, Inc.
Tuotteen Kuvaus CABLE FFC 30POS 0.50MM 48"
lomakkeissa: 1.FJH-30-R-48.00-4.pdf2.FJH-30-R-48.00-4.pdf
  • Viesti
FJH-30-R-48.00-4: n tekniset tiedot
Osa numero FJH-30-R-48.00-4 Valmistaja Samtec, Inc.
Kuvaus CABLE FFC 30POS 0.50MM 48" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4447 pcs Tietolomake 1.FJH-30-R-48.00-4.pdf2.FJH-30-R-48.00-4.pdf
päättyminen Style Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides Sarja FJH
Piki 0.020" (0.50mm) Napaluku 30
Pituus - avoimet päät 0.157" (4.00mm) Pituus 48.0" (1219.2mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus 30 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 48.0" (1219.2mm)