FJH-30-R-50.80-4
Tuote-esittely
Osa numero: FJH-30-R-50.80-4
Valmistaja / merkki: Samtec, Inc.
Tuotteen Kuvaus .5MM FLEX CABLE JUMPER
lomakkeissa: 1.FJH-30-R-50.80-4.pdf2.FJH-30-R-50.80-4.pdf
  • Viesti
FJH-30-R-50.80-4: n tekniset tiedot
Osa numero FJH-30-R-50.80-4 Valmistaja Samtec, Inc.
Kuvaus .5MM FLEX CABLE JUMPER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4777 pcs Tietolomake 1.FJH-30-R-50.80-4.pdf2.FJH-30-R-50.80-4.pdf
Sarja * Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Position Cable
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
FJH-30-R-50.00-4
FJH-30-R-50.00-4
valmistajat: Samtec, Inc.
Kuvaus: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Varastossa: 4349 pcs
ladata: FJH-30-R-50.00-4.pdf
RFQ
valmistajat: Samtec, Inc.
Kuvaus: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Varastossa: 3593 pcs
ladata: FJH-30-R-54.00-4.pdf
RFQ
Kuvaus: CABLE FFC 30POS 0.50MM 48"