FJH-30-R-54.00-4
Tuote-esittely
Osa numero: FJH-30-R-54.00-4
Valmistaja / merkki: Samtec, Inc.
Tuotteen Kuvaus .5MM FLEX CABLE JUMPER
lomakkeissa: 1.FJH-30-R-54.00-4.pdf2.FJH-30-R-54.00-4.pdf
  • Viesti
FJH-30-R-54.00-4: n tekniset tiedot
Osa numero FJH-30-R-54.00-4 Valmistaja Samtec, Inc.
Kuvaus .5MM FLEX CABLE JUMPER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3593 pcs Tietolomake 1.FJH-30-R-54.00-4.pdf2.FJH-30-R-54.00-4.pdf
Liittyvät tuotteet
FJH-30-R-42.00-4
FJH-30-R-42.00-4
valmistajat: Samtec, Inc.
Kuvaus: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Varastossa: 5309 pcs
ladata: FJH-30-R-42.00-4.pdf
RFQ
valmistajat: Samtec, Inc.
Kuvaus: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Varastossa: 4349 pcs
ladata: FJH-30-R-50.00-4.pdf
RFQ
Kuvaus: CABLE FFC 30POS 0.50MM 48"
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna