2AX681K5
SemtechSemtech
Semtech
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2AX681K5
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus CAP CER 680PF 5KV X7R NONSTND
lomakkeissa: 2AX681K5.pdf
  • Viesti
2AX681K5: n tekniset tiedot
Osa numero 2AX681K5 Valmistaja Semtech
Kuvaus CAP CER 680PF 5KV X7R NONSTND Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6018 pcs Tietolomake 2AX681K5.pdf
Jännite - Rated 5000V (5kV) Toleranssi ±10%
Paksuus (Max) 0.252" (6.40mm) lämpötila kerroin X7R
Koko / Dimension 0.270" L x 0.250" W (6.90mm x 6.40mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet High Voltage Yksityiskohtainen kuvaus 680pF ±10% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD
kapasitanssi 680pF Sovellukset General Purpose