6EX223K4
Tuote-esittely
Osa numero: 6EX223K4
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus CAP CER 0.022UF 4KV X7R RADIAL
lomakkeissa: 6EX223K4.pdf
  • Viesti
6EX223K4: n tekniset tiedot
Osa numero 6EX223K4 Valmistaja Semtech
Kuvaus CAP CER 0.022UF 4KV X7R RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4439 pcs Tietolomake 6EX223K4.pdf
Jännite - Rated 4000V (4kV) Toleranssi ±10%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin X7R
Koko / Dimension 0.800" L x 0.375" W (20.40mm x 9.53mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Lead Spacing 0.700" (17.78mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.874" (22.20mm)
ominaisuudet High Voltage Yksityiskohtainen kuvaus 0.022µF ±10% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
kapasitanssi 0.022µF Sovellukset General Purpose