6EX333K3
Tuote-esittely
Osa numero: 6EX333K3
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus CAP CER 0.033UF 3KV X7R RADIAL
lomakkeissa: 6EX333K3.pdf
  • Viesti
6EX333K3: n tekniset tiedot
Osa numero 6EX333K3 Valmistaja Semtech
Kuvaus CAP CER 0.033UF 3KV X7R RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7059 pcs Tietolomake 6EX333K3.pdf
Jännite - Rated 3000V (3kV) Toleranssi ±10%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin X7R
Koko / Dimension 0.800" L x 0.375" W (20.40mm x 9.53mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Lead Spacing 0.700" (17.78mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.874" (22.20mm)
ominaisuudet High Voltage Yksityiskohtainen kuvaus 0.033µF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
kapasitanssi 0.033µF Sovellukset General Purpose