6EX394K1
Tuote-esittely
Osa numero: 6EX394K1
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus CAP CER 0.39UF 1KV X7R RADIAL
lomakkeissa: 6EX394K1.pdf
  • Viesti
6EX394K1: n tekniset tiedot
Osa numero 6EX394K1 Valmistaja Semtech
Kuvaus CAP CER 0.39UF 1KV X7R RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4756 pcs Tietolomake 6EX394K1.pdf
Jännite - Rated 1000V (1kV) Toleranssi ±10%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin X7R
Koko / Dimension 0.800" L x 0.375" W (20.40mm x 9.53mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Lead Spacing 0.700" (17.78mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.874" (22.20mm)
ominaisuudet High Voltage Yksityiskohtainen kuvaus 0.39µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
kapasitanssi 0.39µF Sovellukset General Purpose