SCFS12000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCFS12000
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 12KV 1.5A AXIAL
lomakkeissa: SCFS12000.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 351 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 351 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
  • Viesti
SCFS12000: n tekniset tiedot
Osa numero SCFS12000 Valmistaja Semtech Corporation
Kuvaus DIODE GEN PURP 12KV 1.5A AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 351 pcs Tietolomake SCFS12000.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) Standard Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.5A
Jännite - Breakdown - Sarja -
RoHS-tila Bulk Käänteinen Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Jos F - Polarisaatio Axial
Käyttölämpötila - liitäntä 150ns Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero SCFS12000
Laajennettu kuvaus Diode Standard 12000V (12kV) 1.5A Through Hole diodikonfiguraatiolla 5µA @ 12000V
Kuvaus DIODE GEN PURP 12KV 1.5A AXIAL Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 23.4V @ 3A
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 12000V (12kV) Kapasitanssi @ Vr, F -55°C ~ 150°C