SCFS6000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCFS6000
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 6KV 500MA AXIAL
lomakkeissa: SCFS6000.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 499 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 499 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
  • Viesti
SCFS6000: n tekniset tiedot
Osa numero SCFS6000 Valmistaja Semtech Corporation
Kuvaus DIODE GEN PURP 6KV 500MA AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 499 pcs Tietolomake SCFS6000.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) Standard Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 500mA
Jännite - Breakdown - Sarja -
RoHS-tila Bulk Käänteinen Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Jos F - Polarisaatio Axial
Käyttölämpötila - liitäntä 150ns Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero SCFS6000
Laajennettu kuvaus Diode Standard 6000V (6kV) 500mA Through Hole diodikonfiguraatiolla 1µA @ 5000V
Kuvaus DIODE GEN PURP 6KV 500MA AXIAL Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 12.6V @ 3A
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 6000V (6kV) Kapasitanssi @ Vr, F -55°C ~ 150°C