SCFS2000
SemtechSemtech
Semtech
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCFS2000
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 2KV 1.5A AXIAL
lomakkeissa: SCFS2000.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 949 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 949 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
SCFS2000: n tekniset tiedot
Osa numero SCFS2000 Valmistaja Semtech
Kuvaus DIODE GEN PURP 2KV 1.5A AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 949 pcs Tietolomake SCFS2000.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 5.4V @ 3A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 2000V
Toimittaja Device Package - Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 150ns
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 150°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
diodi Tyyppi Standard Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 2000V 1.5A Through Hole
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 5µA @ 2000V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 1.5A