SRDA12-4.TBT
SemtechSemtech
Semtech
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SRDA12-4.TBT
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 12V 25V 8SO
lomakkeissa: SRDA12-4.TBT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
SRDA12-4.TBT: n tekniset tiedot
Osa numero SRDA12-4.TBT Valmistaja Semtech
Kuvaus TVS DIODE 12V 25V 8SO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 27326 pcs Tietolomake SRDA12-4.TBT.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 12V (Max) Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 25V
Jännite - erittely (min) 13.3V Yksisuuntaiset kanavat 4
Tyyppi Steering (Rail to Rail) Toimittaja Device Package 8-SO
Sarja RailClamp®, SRDA Power Line Protection Yes
Teho - huippukulma 500W Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Muut nimet SRDA12-4.TBTDKR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20A (8/20µs) Kapasitanssi @ Taajuus 8pF @ 1MHz