SRDA70-4.TBT
SemtechSemtech
Semtech
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SRDA70-4.TBT
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 70V 3.3V 8SO
lomakkeissa: SRDA70-4.TBT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
SRDA70-4.TBT: n tekniset tiedot
Osa numero SRDA70-4.TBT Valmistaja Semtech
Kuvaus TVS DIODE 70V 3.3V 8SO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 38409 pcs Tietolomake SRDA70-4.TBT.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 70V (Max) Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 3.3V
Jännite - erittely (min) 85V Yksisuuntaiset kanavat 4
Tyyppi Steering (Rail to Rail) Toimittaja Device Package 8-SO
Sarja RailClamp®, SRDA Power Line Protection No
Teho - huippukulma - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Muut nimet SRDA70-4.TBTTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10A (8/20µs) Kapasitanssi @ Taajuus 15pF @ 1MHz