SRDA3.3-4.TBT
SemtechSemtech
Semtech
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SRDA3.3-4.TBT
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 3.3V 15V 8SO
lomakkeissa: SRDA3.3-4.TBT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
SRDA3.3-4.TBT: n tekniset tiedot
Osa numero SRDA3.3-4.TBT Valmistaja Semtech
Kuvaus TVS DIODE 3.3V 15V 8SO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 46492 pcs Tietolomake SRDA3.3-4.TBT.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 3.3V (Max) Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 15V
Jännite - erittely (min) 3.5V Yksisuuntaiset kanavat 4
Tyyppi Steering (Rail to Rail) Toimittaja Device Package 8-SO
Sarja RailClamp®, SRDA Power Line Protection Yes
Teho - huippukulma 500W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Muut nimet SRDA3.3-4TR
SRDA334TBT
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25A (8/20µs) Kapasitanssi @ Taajuus 8pF @ 1MHz