JBXFD3G18MCSDSR
Tuote-esittely
Osa numero: JBXFD3G18MCSDSR
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
lomakkeissa: JBXFD3G18MCSDSR.pdf
  • Viesti
JBXFD3G18MCSDSR: n tekniset tiedot
Osa numero JBXFD3G18MCSDSR Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1123 pcs Tietolomake JBXFD3G18MCSDSR.pdf
Voltage Rating 660V päättyminen Crimp
suojaus Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 3 Shell-materiaali Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Sarja JBX
Pakkaus Bulk Suuntautuminen G
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 18
Tulosuoja IP40 ominaisuudet Backshell
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Nykyinen arvostelu 7A Yhteydenotto Material -