JBXFD3G22MCSDSMR
Tuote-esittely
Osa numero: JBXFD3G22MCSDSMR
Valmistaja / merkki: Souriau Connection Technology
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG MALE 22POS GOLD CRIMP
lomakkeissa: JBXFD3G22MCSDSMR.pdf
  • Viesti
JBXFD3G22MCSDSMR: n tekniset tiedot
Osa numero JBXFD3G22MCSDSMR Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG MALE 22POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1354 pcs Tietolomake JBXFD3G22MCSDSMR.pdf
Voltage Rating 560V päättyminen Crimp
Pakkaus Bulk Suuntautuminen G
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Joitakin paikkoja 22
Tulosuoja IP40 ominaisuudet Backshell, Boot Adapter
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Nykyinen arvostelu 5.5A Yhteydenotto Material -