MR1FT10L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR1FT10L0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MR1FT10L0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.01 OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.MR1FT10L0.pdf2.MR1FT10L0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
MR1FT10L0: n tekniset tiedot
Osa numero MR1FT10L0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.01 OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 148662 pcs Tietolomake 1.MR1FT10L0.pdf2.MR1FT10L0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.135" Dia x 0.385" L (3.43mm x 9.78mm)
Sarja MR paneeli tila 10 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet MR 1 0.01 1% R