MR1FT22L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MR1FT22L0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.022 OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: MR1FT22L0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
MR1FT22L0: n tekniset tiedot
Osa numero MR1FT22L0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.022 OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 166770 pcs Tietolomake MR1FT22L0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.135" Dia x 0.385" L (3.43mm x 9.78mm)
Sarja MR paneeli tila 22 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 22 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic Metal Foil Sävellys Metal Foil