MR1FTR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR1FTR100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MR1FTR100
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.1 OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.MR1FTR100.pdf2.MR1FTR100.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
MR1FTR100: n tekniset tiedot
Osa numero MR1FTR100 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.1 OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 144449 pcs Tietolomake 1.MR1FTR100.pdf2.MR1FTR100.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.135" Dia x 0.385" L (3.43mm x 9.78mm)
Sarja MR paneeli tila 100 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet MR 1 0.1 1% R
MR10.11%R
MR10.11%R-ND
MR10.1FR
MR10.1FR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 100 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic Metal Foil